WITAMY W HOTELU ALPIN!

Nasz Hotel usytuowany jest w samym sercu Szczyrku, w otoczeniu malowniczych Beskidów. Powietrze tu jest czyste, astmosfera przyjemna, obsługa profesjonalna, a wnętrza - komfortowe i stylowe. Wybierasz wypoczynek w górach? Wybierz Alpin - Hotel z Klasą.

Rezerwacja online

Imprezy

Przyjęcia/ Bankiety

Hotel Alpin to gwarancja usług na najwyższym poziomie, to profesjonalizm, indywidualne podejście, to wrażenia, które zostają na długo

w pamięci...Organizujemy przyjęcia według uznania klienta - zarówno w formie regionalnej biesiady jak

i uroczystego, wystawnego bankietu. Oddajemy do Państwa dyspozycji

Salę Bankietowa, Salę Restauracyjną , Salę Kominkową oraz Wiatę Góralską. Oprawę wizualną oraz bogate menu dowolnie modyfikujemy tak, aby sprostać oczekiwaniom naszych Gości. Organizujemy także imprezy okolicznościowe typu chrzciny, komunie, urodziny, rocznice ślubów itd.

 
Wesela

Hotel Alpin to wymarzone miejsce na organizację przyjęcia weselnego. Niepowtarzalne, eleganckie wnętrze, wyśmienita obsługa, doskonałe menu oraz górski krajobraz spełnią marzenia wymagających par.

 
Catering

Mając na uwadze różnorodność oczekiwań naszych Gości proponujemy organizację profesjonalnego cateringu. Bogate menu, doświadczenie naszych kucharzy poparte wieloletnią pracą w branży to sukces naszego cateringu. Zgodnie z życzeniem klienta pomagamy dobrać odpowiednie menu, dekorację, oprawę muzyczną tak aby zaspokoić zmysły smaku, węchu oraz wzroku... Zorganizujemy każdy rodzaj uroczystości od kameralnych spotkań po wystawne przyjęcie.

 
Imprezy dla grup

Hotel Alpin położony jest w samym centrum miasta Szczyrk, a więc jest miejscem idealnym do organizacji wszelkich imprez zapewniających skuteczną integrację.

Atrakcyjność regionu daje szerokie spektrum możliwości integracji zarówno w okresie letnim jak i w okresie zimowego szaleństwa. Współpracujemy z profesjonalnymi firmami eventowymi, dlatego ogranicza nas tylko wyobraźnia klienta.…