Dziękujemy za skorzystanie z formularza.

Coś poszło źle, wróć do formularza.

Imprezy, przyjęcia, wydarzenia

Profesjonalna organizacja

Powrót
Hotel Alpin gwarantuje usługi na najwyższym poziomie, profesjonalizm, indywidualne podejście, wrażenia, które zostają na długo w pamięci...

Regionalne biesiady, uroczyste bankiety, imprezy okolicznościowe. To wszystko, a nawet więcej możemy zorganizować dla Ciebie już dziś.

Organizujemy przyjęcia zarówno w formie regionalnej biesiady, jak i uroczystego, wystawnego bankietu. Oddajemy do Państwa dyspozycji Salę Bankietową, Salę Restauracyjną, Salę Kominkową oraz Wiatę Góralską w ogrodzie hotelowym. Oprawę wizualną oraz bogate menu dowolnie modyfikujemy tak, aby sprostać oczekiwaniom naszych Gości. Organizujemy także imprezy okolicznościowe takie jak chrzciny, komunie, urodziny, rocznice ślubów.

Imprezy cykliczne

Spędź z nami Andrzejki, Bal Sylwestrowy i Karnawałowy. Gwarantujemy autorskie menu Szefa Kuchni Łukasza Caputy, wyjątkową oprawę muzyczną i niezapomniane wrażenia…

Imprezy dla grup

Określ swoje oczekiwania, a my uruchomimy wyobraźnię. Stworzymy wyjątkowe wydarzenie integracyjne dla Ciebie i Twoich pracowników, znajomych, przyjaciół… Jesteśmy zespołem do zadań specjalnych i nie ma dla nas rzeczy niemożliwych :)

Catering

Chcesz zaprosić Gości i nie masz czasu na przygotowania? Skorzystaj z naszej oferty i zaskocz wszystkich, nawet tych najbardziej wymagających. Przeniesiemy tradycję, nowoczeność oraz smaki Restauracji Alpin w progi Twojego domu lub firmy.

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do naszego newslettera

Bądź na bieżąco z tym co się u nas dzieje.

Informacja dotycząca przetwarzania danych

Dbanie o prywatność i bezpieczeństwo Twoich danych jest dla nas bardzo ważne. Więcej informacji w naszej polityce dotyczącej przetwarzania danych.