Jak można spędzić czas w Hotelu Alpin?

Decydując się na wyjazd do Hotelu Alpin można zdecydować się na jeden z wielu specjalnych pakietów, które dla Was przygotowaliśmy.

Jak można spędzić czas w Hotelu Alpin?

CHWILE WE DWOJE

Decydując się na wyjazd do Hotelu Alpin można zdecydować się na jeden z wielu specjalnych pakietów, które dla Was przygotowaliśmy. Największą popularnością cieszy się wyjątkowy pobyt „Chwila dla Was” zawierający oprócz noclegu ze śniadaniem, także romantyczną kolację z kieliszkiem wina, relaks w saunie i jacuzzi (koniecznie na wyłączność z owocową i bąbelkową niespodzianką). Dodatkowo czas umili orzeźwiająca lemoniada (latem) lub gorąca czekolada (zimą).


SZCZYRK DLA DZIECI

W samym sercu Szczyrku, gdzie znajduje się Hotel Alpin jest wiele atrakcji dla najmłodszych. Wzdłuż miejscowości biegnie ścieżka rowerowo-piesza, a w niedużej odległości znajduje się park linowy, gdzie dzieci mogą spożytkować swoją niekończącą się energię. Na rodzinną wycieczkę świetnym pomysłem będzie kolej linowa na Skrzyczne. W oddalonym o kilka kilometrów Bielsku-Białej możemy również zaproponować Wam park trampolin (zapytajcie w naszej recepcji o bilety!) czy wielopoziomowy tort kartingowy.


KULINARNE DOZNANIA

W naszym Hotelu znajduje się Restauracja Alpin, gdzie Szef Kuchni serwuje autorską kuchnię łącząc tradycyjne smaki z nowoczesnością. Wyjątkowy smak i aromat to esencja dobrej restauracji. Dlatego stawiamy na jakość i świeżość. Każdego dnia przygotowujemy dania, które zadowalają nawet najbardziej wymagających gości. Własna cukiernia oraz najprawdopodobniej najlepsza kawa w Szczyrku są naszą najlepszą wizytówką. W naszej karcie menu zawsze znajdziesz sezonowe dania, takie jak np. chłodnik w letnie dni czy desery z najświeższymi owocami. Dodatkowo posiadamy wstawkę do menu, dzięki której spróbujesz regionalnych przysmaków.


SPECJALNE OKAZJE

Hotel Alpin to idealne miejsce na organizację wesela, przyjęcia okolicznościowego czy świętowania ważnej dla Was rocznicy. Przyświeca nam idea indywidualnego podejścia, elastyczności, a także pełnej koordynacji przyjęcia. Jesteśmy zespołem do zadań specjalnych, zapewniamy kompleksową obsługę: możecie u nas zamówić tort z hotelowej cukierni, współpracujemy z florystką, która udekoruje salę tak jak sobie zamarzycie, a ponadto działamy 365 dni w roku.


CYKLICZNE WYDARZENIA

Spędź z nami Andrzejki, Bal Sylwestrowy lub święta wielkanocne lub Bożego Narodzenia. Podczas każdego pobytu gwarantujemy autorskie menu Szefa Kuchni, a podczas imprez cyklicznych także wyjątkową oprawę muzyczną i moc atrakcji. Spędzając u nas czas spróbujesz słodkości z naszej hotelowej cukierni, zapewnimy także dodatkowe wrażenia, takie jak np. niespodzianki z góralskim akcentem, czy wypoczynek w saunie i jacuzzi.

Hotel Alpin w Szczyrku to miejsce dla każdego, dla dużych i małych, dla spragnionych atrakcji, jak i potrzebujących wytchnienia i relaksu wśród górskich szczytów.