kontakt rezerwuj on‑line menu

Romantyczny weekend dla dwojga

Jak dobrze wszyscy wiemy, wielkimi krokami zbliża się do nas święto zakochanych. Wychodząc Wam naprzeciw przygotowaliśmy kilka propozycji jak można ten czas spędzić.
Romantyczny weekend dla dwojga

Dla osób które pragną zabrać swoją drugą połówkę na dłuższy wyjazd, idealnie sprawdzi się oferta Chwila dla Was. Nocleg ze śniadaniem, romantyczna kolacja we dwoje a później relaks w naszej strefie mini SPA. Czy jest lepszy sposób na wspólne spędzenie czasu?

Oczywiście nie wszyscy mogą się wyrwać na kilka dni, ale na to również mamy rozwiązanie. Co powiecie na odwiedziny w naszej Restauracji Beskidzka 40? Szef kuchni przygotował dla Was specjalne menu na ten wieczór, ale oczywiście nasze standardowe menu liczy wiele innych ciekawych pozycji, które koniecznie trzeba spróbować.

Czekamy na pary które mają już pociechy a chciałyby również spędzić chwile we dwoje, nasz animatorka zabierze dzieci do figloparku, który znajduje się w hotelu, a Wy drodzy rodzice będziecie mieli czas aby nacieszyć się pyszną kolacją, i chwilą spokoju.

Osoby aktywne – nie martwcie się!

Pamiętajmy o tym że jesteśmy w górach, a nasz Hotel znajduję się w samym centrum Szczyrku! Istnieje wiele możliwości, może dla Was idealną randką będzie wyjazd na narty? Jeżeli Wasza odpowiedź brzmi tak to nie zastanawiajcie się już dłużej. Czas spakować walizki, sprzęt i widzimy się na miejscu. Oferujemy również darmowe przejazdy na stoki znajdujące się na ternie Szczyrku, więc nie musicie się przejmować czy znajdzie się miejsce aby zaparkować samochód.

Nie każdy lubi spędzać czas wolny w ekstremalny sposób, jednak mamy zimę. Wspólny spacer wieczorną porą po urokliwych alejach Szczyrku na pewno wprowadzi Was w romantyczny nastrój.

Przeczytaj również

Atrakcje turystyczne i co warto zobaczyć w Szczyrku | Hotel Alpin Szczyrk
Atrakcje turystyczne i co warto zobaczyć w Szczyrku
Szczyrk to malownicza miejscowość w Beskidzie Śląskim, w dolinie rzeki Żylica.
Pomysł na jesienny pobyt w Beskidach | Hotel Alpin Szczyrk
Pomysł na jesienny pobyt w Beskidach
Nie sposób wyobrazić sobie jesiennego pobytu w Beskidach bez górskich wędrówek i spacerów. Ilość szlaków zadowoli ...
UE

Wszelkie Prawa Zastrzeżone © 2023 Hotel Alpin, Global Sp. z o.o.

Realizacja strony strony internetowe oświęcim

Dziękujemy, Twoje zapytanie zostało wysłane. Prosimy oczekiwać kontaktu z naszej strony.

Formularz kontaktowy

Wysyłając wiadomość z naszego formularza zgadzasz się by Global Sp. z o.o. przetwarzała podane w formularzu kontaktowym dane osobowe, a w szczególności adres poczty elektronicznej w celu nawiązania lub ukształtowania stosunku prawnego w rozumieniu art. 18 ust 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144 poz. 104). Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawiania.