Idealne miejsce na konferencje w górach

Zależy ci na tym, aby wywrzeć jak największe wrażenie na gościach, których chcesz zaprosić na konferencję? Wobec tego zorganizuj ją w jakimś ciekawym, inspirującym miejscu, które będzie atrakcją samą w sobie!

Idealne miejsce na konferencje w górach

Zdecyduj się na góry – ich urok z pewnością wywrze niezapomniane wrażenia na uczestnikach spotkania!

Szczyrk to miejscowość w Beskidzie żywieckim, w której bez trudu znajdziesz mniejsze i większe centra, oferujące świetnie wyposażone sale konferencyjno-szkoleniowe! Jednym z takich miejsc jest Hotel Alpin położony w samym centrum Szczyrku, z okien którego rozpościera się piękny widok na góry!

Hotel Alpin to idealne miejsce na konferencję w otoczeniu natury: piękny duży ogród, miejsce odosobnienia i kreatywności, gdzie natura i cisza inspirują umysł, pozwalając płynąć pomysłom i podejmować łatwe decyzje. Pierwszorzędna kuchnia w Restauracji Beskidzka 40, dyskrecja personelu, atrakcyjne sale i program rozrywkowy sprawiają, że ten górski obiekt jest coraz częściej wybierany przez koneserów pod względem sal konferencyjnych.

Góra uwalnia od nawyków i otwiera nowe perspektywy, co skutkuje nowymi myślami i powiązanymi dyskusjami, które stają się wiążące i tworzą podstawę sukcesu. Góry to jedne z tych miejsc w Polsce, do których zawsze, chętnie wracamy. Ich atmosfera sprzyja nie tylko wypoczynkowi, ale również interesom. Malownicze tereny idealnie nadają się także do organizacji eventów integracyjnych dla większych i mniejszych grup. Kawałek historii firmy w wyjątkowym miejscu, które staje się trwałą pamięcią.

Konferencje w górach to zawsze atrakcyjne wydarzenia w niezwykłej atmosferze.