Jak wybrać najlepszy hotel w Szczyrku?

Szczyrk – serce Beskidów, to malownicza miejscowość położona w dolinie potoku Żylica, w województwie śląskim.

Jak wybrać najlepszy hotel w Szczyrku?

Wakacje w Szczyrku to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą odpocząć w scenerii Beskidów, a jednocześnie poznać piękno okolicy.

Hotel Alpin jest położony w samym centrum Szczyrku, przy placu Jakubowym. Położenie Hotelu umożliwia miłe spędzenie czasu wolnego na spacerach po deptaku lub w hotelowej Restauracji Beskidzka 40. Trasy i szlaki górskie o zróżnicowanym poziomie trudności zachęcają do wycieczek po malowniczym masywie górskim.

Do dyspozycji gości oddaliśmy przestronne pokoje o różnej konfiguracji, pokoje 2,3,4 osobowe typu studio i apartamenty. Wnętrza utrzymujemy w eleganckim stylu i jasnej kolorystyce. W wyposażeniu znajdą Państwo na pewno bezprzewodowy dostęp do Internetu, telefon, a także wodę. Wszystkie pokoje dysponują oddzielną, prywatną łazienką wyposażoną w kabiny prysznicowe lub wanny, dodatkowo w wyposażeniu znajdują się ręczniki i suszarkę do włosów.

Dla komfortu swoich gości, Hotel udostępnia również strefę mini SPA, która obejmuje saunę i jacuzzi.

Hotelowa Restauracja Beskidzka 40 to nowe miejsce na mapie kulinarnej Szczyrku, a także wyjątkowa sala stworzona w trosce o naszych gości. Nowoczesne i przeszklone wnętrza pozwolą na zorganizowanie przyjęć weselnych i okolicznościowych..

Każdego dnia Szef Kuchni przygotowuje dania, które zadowalają nawet najbardziej wymagających gości. Własna cukiernia oraz najprawdopodobniej najlepsza kawa w Szczyrku są naszą najlepszą wizytówką.

Poznaj Szczyrk, poznaj Hotel Alpin – miejsce w górach, które zapewni Ci niezapomniane wakacje i cudowne wspomnienia!