Szkolenia, konferencje ważne wskazówki ….

Organizacja konferencji czy szkolenia to nie problem, jednak jak zrobić to dobrze? Jest to zadanie, które wymaga większego zaangażowania i warto zaplanować to wcześniej aby wybrać dogodny termin oraz idealne miejsce. Sal konferencyjnych w Szczyrku nie brakuje, jednak jak wybrać tą jedną?
Szkolenia, konferencje ważne wskazówki ….
Należy pamiętać aby zadbać o komfort uczestników i prowadzących czyli wybór dobrej lokalizacji, tak aby dojazd nie sprawiał trudności uczestnikom, a sale konferencyjne były przestronne, klimatyzowane oraz idealnie wyposażone. W trakcie spotkania nie może zabraknąć poczęstunku od tradycyjnej przerwy kawowej z ciasteczkami (z własnej cukierni którą mamy w Hotelu Alpin), po przekąski fit. Lunch czy kolacji tradycyjnej lub biesiadnej przez bardziej wystawną bankietową także nie można pominąć. W naszym hotelu szef kuchni osobiście dba o jakość i świeżość serwowanych dań a dowodem na to jest wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie kulinarnym Złoty Widelec, przyznane jako jedynym w Szczyrku. Wiadomym jest też, że większość takich wydarzeń w rezultacie prowadzi między innymi do nawiązania i zacieśniania więzi wewnątrz środowiska, a zatem nie można zapomnieć o wzbogaceniu spotkania o atrakcje połączone ze wspólną zabawą, które sprzyjają swobodnej rozmowie.

Mając to wszystko na uwadze zapraszamy do nas. Możecie liczyć na nasze wieloletnie doświadczenie i zdobytą wiedzę oraz że każde Wasze zapytanie potraktujemy indywidualnie. Wiemy, jak ważne jest odpowiednie dopasowanie oferty, dlatego wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, proponujemy stworzenie oferty dla najbardziej wymagających.

Nasz zespół to profesjonaliści, którzy zrealizują najbardziej niestandardowe spotkanie. Gwarantujemy opiekę nad każdym szkoleniem począwszy od dopasowania sali, agendy spotkania przez atrakcje które czekają na Was w górach.

Specjalizujemy się w kompleksowej i profesjonalnej organizacji spotkań biznesowych, szkoleń, konferencji oraz pobytów integracyjnych.

Warto dobrze wszystko przemyśleć ponieważ powyższe wskazówki przy organizacji konferencji, szkolenia wpływają na całościowy wizerunek organizatora i to, jak będzie postrzegany w oczach uczestników i partnerów biznesowych podczas tego wydarzenia ale także w przyszłości.