Jak spędzić zimowy odpoczynek w Szczyrku?

Zimowe długie wieczory sprzyjają powstawaniu nowym kierunkom podróży każdego z nas. Dzisiaj na celownik bierzemy Szczyrk, w którym mieści się hotel Alpin.

Jak spędzić zimowy odpoczynek w Szczyrku?

Hotel Alpin położony w samym sercu miasta jest idealnym miejscem do spędzenia świątecznego czasu lub zimowych ferii w górach. Już samo położenie hotelu daje wiele możliwości. Hotel Alpin to miejsce dla każdego. Jeśli marzysz o odpoczynku w samym sercu Szczyrku, ale jednocześnie pragniesz cieszyć się ciszą i spokojem – Hotel Alpin to miejsce dla Ciebie.

Bliskość stacji narciarskich oraz wielu innych atrakcji w mieście umieszcza go na top liście wyborów przez gości. Szczyrk oferuje Wam 40 km tras, 3 ośrodki (Szczyrk Mountain Resort, Beskid Sport Arena, COS Szczyrk).

Wybierając hotel Alpin zimą warto wiedzieć, że udostępnia swojego busa, który dowozi gości na stoki na terenie Szczyrku. To idealne rozwiązanie, ponieważ unikamy stresu z parkingiem. Każdy z gości ma również możliwość zakupu skipassu w hotelowej recepcji. Pozwala to na wydłużenie naszego czasu na szusowanie, a nie stanie w kolejkach do kasy pod wyciągami. Jeśli planujemy całodzienną jazdę możemy również zapytać o możliwość zakupienia skiboxa, który mieści się do każdej kieszeni, a pomaga na wysokościach np. w gondoli.

W Szczyrku jest również wiele atrakcji dla dzieci. Stoki narciarskie, czy górki do jazdy na sankach to tylko nieliczne z nich. Sam hotel Alpin oferuje dzieciom salę zabaw i możliwość zorganizowania animacji.

Dla osób, które wolą robić coś innego niż jazda na nartach czy snowboardzie proponujemy kulig alejami Szczyrku. Atrakcja dla dzieci i dorosłych, która umila zimowe wieczory.